Blog Yazıları

Mikrofiber Bez Nerede Satılır?

silfed-slider

Tüm marketlerde artık rahatlıkla bulunabilen Mikrofiber temizlik bezleri, semt pazarlarında, tuhafiyecilerde, temizlik şirketlerinde, oto yıkamacılarda, eczanelerde satılabilmekte.

Daha önceleri yaygın olarak marketlerde bulunan mikrofiber bezler, kullanım alanının yaygınlaşması ve böylece tercih edilme oranın yükselmesi nedeniyle kadınların gün içinde en sık uğradığı alanlardan biri olan semt pazarlarında satılmaktadır.

Mikrofiber Bezlerin Kalitesi Nasıldır?

Tabi ki mikrofiber temizlik bezleri, her şeyde olduğu gibi kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yine tuhafiyeciler tarafından yoğun satılan mikrofiber temizlik bezleri son yıllarda online olarak satılmakta ve bu her geçen gün artmaktadır.

Piyasada bir çok ürün bulunmasından dolayı artan rekabet mikrofiber temizlik bezlerini de etkilemektedir. Sıradan bezleri dahi mikrofiber bez olarak pazarlamaya çalışan kurum ve kişiler bulunmakta. Bu tür sahte bezlerin önüne geçebilmek için biz müşterilerimizden mutlaka alacakları bezin markasına bakmalarını öneriyor, yıkama talimatında yazan ibarelere dikkat etmelerinin altını çiziyoruz.

Silfed mikrofiber temizlik bez markası olarak Türkiye ve Avrupa’da şimdiye kadar üretilmiş olan en iyi mikrofiber bezimizin satışını hem elden yapıyor hem de kendini kanıtlamış güvenilir alışveriş sitelerinden yapmaktayız.

Hemen Sitemizden Sipariş Verebilirsiniz

Bunun yanı sıra kendi websitemizden kampanyalı satış yapmakta, sosyal medya platformları üzerinden de sipariş kabul etmekteyiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile yola çıktığımız ilk günden itibaren yapılan her yoruma ve atılan her mesaja bir kaç dakika içerisinde cevap vermekte, bu konuda Silfed mikrofiber temizlik bezi kullanıcıları ile sadık bir bağ kurmayı hedeflemekteyiz

Ürünlerimize bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir