Genel

Oto Yıkama ve Durulama Kurulama Bezleri Neden Mikrofiber?

Oto yıkama ve durulama kurulama bezleri için mikrofiber temizlik bezleri en önemli parçalardan biridir diyebiliriz. Çünkü sıradan bir bez uzun bir sürede yapılacak bir işlemi, sadece tek bir mikrofiber bez kullanarak ve üstelik durulama bezine dahi ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

Oto Yıkamacıların Vazgeçilmez Mikrofiber Bezi Silfed Oto Yıkama ve Durulama Kurulama Bezleri

Mikrofiber temizlik bezi ile araç camları, dijital ekranlar, farlar, koltuklar, araç gövdesi vb. gibi tüm alanlarlar kolaylıkla silinebilir.

Tüm bunları yaparken herhangi bir temizlik malzemesine ihtiyaç duymaz, sürekli bezi temizlemek zorunda kalmazsınız.

Kirlendiği takdirde sadece suya batırıp çıkardıktan sonra iyice sıkarak işleminize kaldığınız yerden hızlıca devam edebilir, zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Yüzeyi temizledikten sonra kurumasına gerek kalmadan hızlıca ilerleyebilirisiniz. Kullanıldığı alanda toz, iz ve hav bırakmaması kullanıcılar için en önemli etken olurken, araç sahipleri içinse pırıl pırıl bir görüntü sağlamaktadır.

Oto yıkamacılar için hayatın en önemli parçalarından biri olarak niteleyebileceğimiz microfiber temizlik bezleri her alanda rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Durulama İçin Ekstra Avantaj

Suyu emme gücü diğer bezlere göre 8 kat fazla olduğu için tek seferde koca bir aracın hepsini silebilirsiniz. Daha sonra ise hemen kıvrılarak sıkıldıktan sonra işleme deva edebilir böylece hızınızı artırarak kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Her oto yıkamacı için zorunluluk haline gelen microfiber temizlik bezleri temizliğin yanı sıra, sağlık açısından da son derece önemli bir yer tutmaktadır.

Duffer Oto Kurulama Bezi ürünümüze ulaşmak için tıklayınız.

Bizimle her konuda iletişime geçebilir, soru görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir