Genel

Toptan Mikrofiber Bez Fiyatları

toptan mikrofiber bez fiyatları

Toptan mikrofiber bez fiyatları ile ilgili aklınızda ki soru işaretlerini giderebilecek bir makale hazırladık.

Toptan mikrofiber bez fiyatları araştırırken önceliğiniz kalite ve hijyen olmalıdır.

Uygun fiyatlı toptan mikrofiber bez almaktan ziyade, almış olduğunuz mikrofiber bezlerin dayanıklılığına da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Mikrofiber bez için yaptığınız fiyat araştırmasının yanında, mikrofiber bezi nerede kullanacağınız da çok önemlidir. Bunun için mikrofiber bez kullanım alanları makalemize göz atmanızı önermekteyiz.

Peki maksimum kaliteyle birlikte uygun fiyatlı toptan mikrofiber bezi nereden bulabiliriz diyorsanız, https://silfed.com/mikrofiber-bez-nerede-satilir/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Silfed markası olarak perakende satışına devam ettiğimiz ürünlerimizin, aynı zamanda toptan satışını da yapmaktayız.

Şu anda satışta olan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerin toptan satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Papatya Kurulama ve Parlatma Bezi
Duffer Oto Kurulama Bezi
Premium Mikrofiber Genel Temizlik Bezi
Silfed Genel Temizlik Bezi
Silfed Hozone Kare Temizlik Bezi
Silfed Sihirbaz Bez
Zımba Baklava Desen Bez

Toptan mikrofiber bez fiyatları ne kadar?

Mikrofiber temizlik bezlerinin toptan ve parkende fiyatları arasında neredeyse üçte bir oranında bir fark olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle perakende mikrofiber bez satıcıları bu işin toptan kısmını da yapmakta.

Silfed mikrofiber olarak bünyemizde hem perakende hem de toptan satış
yapılmakta. Toptan satış kısmında alıcı ile birebir iletişime geçerek bilgi verilmekte ve daha sonra toptan fiyatı adete göre belirlenmektedir.

Örneğin biz, 32 adet üzeri alımları toptan kategorisine koymanın yanı sıra, yüksek adetleri alımlarda mesela 500 veya 1.000 adet üzeri alımlarda müşteriye özel fiyat verebilmekteyiz. Toptan alımlarda daha çok marketler, benzinciler, temizlik şirketleri, tuhafiyeciler vb. gibi alıcılar ile çalışmaktayız.

Toptan alın, kazançlı olun

Bunun yanı sıra bizden toptan bez alıp bire bire kadınlara ve erkeklere veya küçük esnaflara satış yapan müşterilerimiz de bulunmakta. Perakende olarak bir adet bezimizin fiyatı ortalama 24,90 TL iken, yine aynı bezin toptan fiyatı 32 adet ve üzeri için 16,00 TL olabilmektedir. Yüksek adetlerde özel fiyat yapılmaktadır.

Özellikle yurtdışı müşterilerimiz yüksek adetli alımlar yaptıkları için onlara özel fiyat vermekteyiz. Hollanda, Almanya, Polonya ve Avusturya bizim en iyi pazarlarımızdan bazıları diyebiliriz. Alıcıların özellikle bizi tercih etmelerinin en büyük nedenlerinden biri kendi bünyemizde kumaş imalatının yapılması. İmalatını kendimiz yaptığımız için haliyle fiyatlarımız piyasaya göre daha uygun olmakta. Nakış ve dikim de kendi dahilimizde olduğu için bezlerimizi en uygun ve en kaliteli şekilde piyasaya sürmekteyiz.

Toptan mikrofiber bez fiyatları satıcıdan satıcıya değişmekte. Satış fiyatını etkileyen en önemli etkenlerden biri tabi ki kalite farkı. Silfed mikrofiber bezleri özel olarak üretilen saç kılından daha ince ipliklerden meydana geldikleri için piyasada bulunan en kaliteli mikrofiber bezlerden biridir. Hatta bu konuda biz Silfed ekibi olarak kendimizi en iyisi olarak nitelendirmekteyiz.

Müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler bunun en büyük kanıtlarından biridir diyebiliriz.

Hemen bize ulaşın

Toptan mikrofiber bez alımı için bize mesaj atabilir, direk olarak arayabilir veya web sitemizde bulunan formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bu konuda müşteri temsilcilerimiz en hızlı şekilde dönüş sağlamaktadırlar.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir