SİLFED TOPTAN SATIŞ

1988 yılında COMEOR GROUP çatısında altında kurulan FED TEKSTİL İNŞ. SAN TİC. VE LTD. ŞİRKET’inin bünyesinde temizlik hizmetleri alanında toptan ve parkende satış gerçekleştirmek üzere SİLFED markası kuruldu.

SILFED; bay , bayan ve toptan kumaş imalatını, İstanbul ve çeşitli illerde kendine ait ve yine kendisine bağlı fason üretim noktalarında gerçekleştirmekte olan FED TEKSTİL İNŞ. SAN. TİC. VE LTD. Şirketi’nin uluslararası alanda hizmet veren bir temizlik markasıdır.

Kendi bünyesinde bulundurduğu kumaş imalatı alt yapısı sayesinde hızlı bir şekilde en iyi üretimi gerçekleştirme misyonu ile piyasada kendine yer edinen SİLFED markası, Özellikle Microfiber temizlik bezleri kategorisinde Türkiye ve Avrupa’da 1 numaralı üretici ve satıcı konumuna yükseldi.

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden SİLFED, kumaş altyapısının verdiği destek ile birlikte Ar-Ge çalışmalarına yatırım yaparak farklı türden ürünler piyasaya sunmaya başladı. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden SİLFED microfiber markasının sunduğu bu ürünler kısa süre içerisinde özellikle kadınlar başta olmak üzere her kesimden olumlu tepkiler topladı. Bu olumlu gelişmeler neticesinde her geçen gün büyüyerek farklı ülke ve şehirlerde kendine yer edinerek bu alanda en iyisi olma hedefinden taviz vermedi.

Pazarlama, dizayn ve ofis hizmetlerini İstanbul’daki merkezinde veren SILFED, yerel ve ulusal anlamda kendini ispatlamış en kaliteli Microfiber temizlik bez’i markası olma konumunu korumak için gerekli adımlar atmakta ve atmaya devam edecektir.

 

İLETİŞİM FORMU

Toptan siparişleriniz için +90 533 739 4701 numaralı hattan bize ulaşabilir veya ağıdaki formu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.